مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
دسته‌بندی نشده

تیم ملی تنیس بانوان ایران همراه با مشکلات در مسیر المپیک 2020

مطالب پربازدید

مربی اصلی تیم تنیس روی میز بانوان ایران گفت: مهمترین مشکل تیم ملی در راه مسابقات جهانی و مقدماتی المپیک ، اعزام نشدن به مسابقات جهانی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران ، تنیس روی میز ایران طی ماه های آینده به مصاف تیم قهرمانی جهان و مقدماتی المپیک توکیو می رود که در همین راستا مقدماتی تیم ملی برگزار شد و پس از یافتن چهار بازیکن در تیم ملی ، اردوی آمادگی برگزار شد.

حمیده ایرانمنش  : سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان ، در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران ، با اشاره به وضعیت زنان در تنیس روی میز روباز و بازی های پیش رو اظهار داشت: بعد از مسابقات انتخابی تیم ملی ، اردوی 20 روزه ای برگزار کردیم. سپس بازیکنان پینگ پنگ وارد لیگ شدند. علاوه بر این ، ما در روزهای سوم و چهارم ماه فوریه مسابقات لیگ را داشتیم ، پس از آن بازیکنان برای آموزش به باشگاه های خود تحویل داده شدند. برخی از بازیکنان تیم ملی انتخاب شده برای جام جهانی نیز زیر نظر مربیان خوب در باشگاه های معتبر فعالیت می کنند.

وی در این زمینه بیان کرد : ” اردوی بعدی را برای تیم ملی تنیس  از 7 فوریه تا 5 مارس برگزار خواهیم کرد و پس از آن بازیکنان تنیس روی میز در آخرین مرحله لیگ رقابت می کنند.” با پایان لیگ ملی ، آنها تا زمان اعزام به مسابقات جهانی در ماه آوریل وارد اردو می شوند و پس از آن انتخابی المپیک خواهیم داشت.

مطالب پربازدید

مربی تیم ملی تنیس ” من هرگز کار با اتحادیه را متوقف نکردم “

ایرانمنش در پاسخ به این سوال که چرا در اردوی سابق تیم ملی نبودید؟ وی گفت: من مشکلی داشتم ، بنابراین برنامه خود را به آقای میرالماسی دادم. مربی معرفی شد که کار را انجام می داد و بر آقای میرالماسی نظارت داشت.

وی در پاسخ به ادعای قطع رابطه با انجمن تنیس روی میز گفت: “نه ، این درست نیست.” پایم پاره شده بود و نمی توانستم بایستم. به همین دلیل به فدراسیون اطلاع دادم که نمی توانم در این اردو کنار تیم باشم و باید استراحت کنم. در این ماه ، وقتی در حال استراحت و تحت درمان فیزیکی بودم ، وضعیتم بهتر شد.

مربی تیم ملی تنیس بانوان

این مربی درباره تیم ملی درباره اردوها و برنامه های خود تا مسابقات مقدماتی المپیک گفت: “ما یک سری اردوگاه های آموزشی را مطالعه کردیم و اگر توافق کنیم ، برخی اعزام ها را در خارج از کشور انجام خواهیم داد.” از آنجایی که ما مسابقات مختلفی مانند مقدماتی المپیک داریم و هزینه های آن بسیار زیاد است ، ممکن است به هیچ تور جهانی اعزام نشویم ، اما به دلیل سبک های مختلف رقبا در مسابقات مقدماتی المپیک ، آموزش های مناسبی را از ایران برای کیفیت بهتر ارائه دادیم. بیایید مسابقات را ارسال کنیم

مشکل اصلی ما این است که شما به تورهای جهانی اعزام نمی شوید

وی با بیان اینکه دو بازیکن پینگ پنگ به المپیک 2020 اعزام می شوند ، با اشاره به شانس کسب سهمیه ایران گفت: تیم های دیگری مانند ایران این مسابقات را برنامه ریزی می کنند اما با توجه به شرایط موجود می توانیم در مسابقات بین المللی شرکت کنیم. این مشکل در حالی بود که تیم های دیگر از این مشکلات رنج نمی بردند و به طور منظم در همه مسابقات شرکت می کنند.

مطالب پربازدید

در تمام مسابقات اعزامی به وی ، سعی کردیم خانم شهسواری را به قله آسیای میانه برسانیم تا به جام ملت های آسیا برود ، اما قزاقستان ، بازیکن پینگ پنگ با بالاترین امتیاز ، در تمام مسابقات و تورهای بین المللی شرکت می کند. این بدان معنا نیست که او از شهسواری و اشتری بهتر عمل کرده است بلکه فقط در مسابقات مختلف شرکت کرده و امتیاز کسب کرده است. به دلیل این امتیازات ، او بالاتر از بازیکنان ایران قرار گرفته و به جام ملت های آسیا می رود.

مربی تیم ملی حمیده ایرانمنش

یکی از مشکلات اصلی ما عدم اعزام به تورهای جهانی است. البته برای جبران آن ، اردوهای داخل سالن که در حال انجام است را در نظر گرفتیم ، بنابراین بازیکنان اکنون سه ماه در اردو هستند و استراحت نکرده اند. علاوه بر این ، برگزاری لیگ به دختران کمک کرد تا تلاش بیشتری انجام دهند ، بنابراین کیفیت کار آنها بهبود می یابد. اگرچه در حال حاضر هیچ نشریه ای وجود ندارد ، اما مسابقات لیگ یک مسابقه مقدماتی برای بازیکنان است.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا