مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
دسته بندی نشده

تورم و قیمت ها افسار گسیخته شده است / باید به داد مردم رسید

مطالب پربازدید

محمدتقی فاضل میبدیمحمدتقی فاضل‌میبدی (عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم) در گفت‌وگو با ایرنا گفت: متأسفانه اوضاع معیشتی مردم سال به سال بدتر می‌شود و من امیدوارم سال جدید برای مردم بدتر از سال گذشته نباشد. مردم دیگر توان تحمل مشکلات اقتصادی و معیشتی را ندارند و باید به‌صورت جدی برای این وضعیت فکر کرد. گسترده‌تر شدن مشکلات اقتصادی به انگیزه‌های مختلف مردم در همه زمینه‌ها آسیب وارد می‌کند.

 

وی همچنین گفت: تورم روز‌به‌روز بیشتر می‌شود و قیمت‌ها افسارگسیخته شده است. مردم در کوچه و بازار از مسئولان ابراز نارضایتی می‌کنند. باید به داد مردم رسید. اگر روال همین‌گونه باشد و مردم از بهتر شدن اوضاع ناامید بشوند،‌ صدمات جبران‌ناپذیری به کشور وارد می‌شود.

 

مطالب پربازدید

دولت یک نرخ برای اجناس تعیین می‌کند، اما در بازار همه چیز دو برابر آنچه دولت اعلام کرده، است. دولت باید برای مردم توضیح دهد چرا وضعیت این‌گونه است. دست چه کسی پشت گرانی‌هاست؟ چرا نرخ دولتی یک چیز است و نرخ کف کوچه‌وبازار چیز دیگر؟ وقتی فضای بازار آشفته می‌شود عده‌ای سودجو تلاش می‌کنند که تنها منافع خود را دنبال کنند و همین باعث می‌شود برای مردم محرومیت بیشتری ایجاد شود. در این شرایط لازم است دولتمردان با سرعت عمل بیشتری نسبت به سامان‌دهی اوضاع اقدام کنند.

 

 

 

مطالب پربازدید
مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا