مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
شیرینی ها

طرز تهیه کیک قرمز خوشمزه خانگی | مواد مورد نیاز برای تهیه کیک

مطالب پربازدید

طرز تهیه کیک قرمز

کیک مخمل قرمز خیلی بیشتر از کیک وانیلی رنگ قرمز است . این طرز تهیه کیک قرمز را با طعم های کره ، وانیل و کاکائو ، به علاوه یک عطر و طعم خوشمزه کشک تولید می کند. ترفند من این است که سفید تخم مرغ را شلاق بزنم ، از خرده های نرم و مخملی اطمینان حاصل کنم.

طرز تهیه کیک قرمز با لبو ، طرز تهیه کیک قرمز با آب لبو

دستورالعمل

این دستور مورد علاقه من برای همیشه طرز تهیه کیک قرمز است. بسیاری از شما عاشق این دستور العمل هستید ، بنابراین بیایید آستین بالا بزنیم و مخلوط کن های خود را شاد کنیم!

کیک قرمز مخملی ملکه تمام طبقات کیک است. کیک “من نمی توانم انگشت خود را روی عطر و طعم بگذارم”. این جفت شیرین کشک و وانیل با کمی کاکائو به عنوان اندازه گیری خوب است. این بلند ، آبدار و کاملاً پوشیده از خنک کننده پنیر خامه ای ابریشمی است. این طرز تهیه کیک قرمز است . برش کیک مخملی قرمز روی بشقاب سیاه بسیار زیباست

مطالب پربازدید

طرز تهیه کیک قرمز شب یلدا ، طرز تهیه کیک قرمز ساده

مزه کیک قرمز چگونه است؟

قبلاً از پاسخ طعم اطمینان نداشتم. من واقعاً به کیکی با طعم فازی اعتماد ندارم. مخمل قرمز چیست؟ آیا وانیل ، شکلات یا فقط یک کیک کره ای رنگ قرمز است؟ از شناختن مخمل قرمز ، از کلوچه های مخملی قرمز ، کلوچه های مخملی قرمز و کیک های مخملی قرمز ، بسیار سرگرم کننده بودم. مخمل قرمز:

  • طعم سبک کاکائو
  • ماست تازه کننده
  • وانیل شیرین
  • خیلی کره

این چهار طعم برای طرز تهیه کیک مخملی قرمز ضروری است. عطر و طعم نه تنها برجسته است ، بلکه بافت کیک قرمز مخملی ارزش نوشتن را دارد. متراکم ، نرم و دارای فرو ریختگی های مرطوب و مخملی است. با این حال ، بهترین قسمت در مورد نان مخمل قرمز ، یخ زدگی پنیر خامه ای است . با استفاده از این دستور تهیه خامه پنیر خامه ای غلیظ ، کاملاً شیرین و غیرقابل انکار شیرین است.

طرز تهیه کیک قرمز مخملی ، طرز تهیه کیک قرمز ایران کوک

کیک مخملی قرمز لایه ای را روی پایه کیک مرمر و چوبی قرار دهید . یک تکه کیک مخمل قرمز روی بشقاب سفید نیز جلوه دارد

مطالب پربازدید

طرز تهیه کیک مخملی قرمز

من از مواد خاص ، مقادیر خاص و تکنیک های منحصر به فرد اختلاط برای تهیه بهترین دستور کیک مخمل قرمز استفاده می کنم . ابتدا با شلاق زدن مواد خشک را با هم شروع کنید ، سپس مواد مرطوب را با هم مخلوط کنید. ما این دو را ترکیب می کنیم ، کشک اضافه می کنیم و مخلوط را قرمز می کنیم.

 

مواد اولیه

آرد کیک: من آرد کیک را بسیار توصیه می کنم. آرد کیک بسیار سبک تر از همه اهداف است و پایه مناسبی برای بافت کیک سبک و ترد است. همانطور که در بالا اشاره کردم ، بافت قرمز مخمل برای اصالت طعم مهم است. این طرز تهیه کیک قرمز است که در نانوایی حرفه ای پیدا می کنید.

طرز تهیه کیک قرمز بدون فر ، طرز تهیه کیک قرمز ولنتاین

پودر کاکائو شیرین نشده: 2 قاشق غذاخوری برای کمی طعم کاکائو بدون غلبه بر طعم وانیل و کره کافی است.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

کره و روغن: آنچه کیک Red Velvet را از شکلات متمایز می کند ، عطر و طعم کره است. فقط با کره ، ما در معرض خطر یک کیک خشک هستیم. فقط با روغن ، عطر و طعم کره و نرمی همراه با دوغ و شکر را از دست می دهیم. بنابراین تمام آنچه می توان گفت ، هم از کره و هم از روغن استفاده کنید. بافت مرطوب ، بافت صاف و کیکی ، عطر و طعم کره.

دوغ: دوغ خوشبو کننده و خامه ای است و مواد پخته را مرطوب می کند . بدون آن نمی توانید یک کیک قرمز خوشمزه تهیه کنید! علاوه بر این ، کشک به احیای جوش شیرین برای تخمیر کیک کمک می کند.

طرز تهیه قهوه ترک

آسیاب قهوه ترک بسیار آسان است و معمولاً با قهوه هایی که به طور مرتب دم می کنند درست می شود.

قهوه ترک در برخی کشورها کمی متفاوت سرو می شود اما در ایران ما کمی پودر قهوه را با آب درون قهوه جوش می ریزیم و محلول را روی آتش قرار می دهیم و هم می زنیم تا قهوه به نقطه جوش برسد و کف تشکیل شده روی قهوه شروع شود بلند شوید و بیایید. به دهان قهوه ، قهوه را از روی اجاق خارج کنید و قهوه را سرو کنید.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا