مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
بیماری ها و راه درمان

داروی گیاهی درمانی کرونا ” تقویت سیستم ایمنی بدن ” علائم ویروس کرونا

مطالب پربازدید

در این مقاله درباره داروی گیاهی درمانی کرونا و دارو درمان کرونا در ایران صحبت خواهد شد. توجه کنید افراد از لحاظ به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که بر اساس این مزاج می توان گفت که بدن چه کسانی در مقابل کرونا مقام است و کدام یک ضعیف است.

داروی گیاهی درمانی کرونا در ایران

داروهای تجویزی که در ایران خبر از درمان افراد کرونایی شد از جمله هیدروکسی کلروکین، آزیترومایسین، آربیدول می‌باشد.

داروی گیاهی برای کرونا

داروی درمانی کرونا در خانه

بهترین نوع داروی گیاهی درمانی کرونا در خانه این است که خوب استراحت کنیم و مواردی که دکتر اعلام کرده است را رعایت کنیم از جمله مصرف زیاد مایعات یا استفاده از داروی تب بر توجه داشته باشید که افراد دارای مزاج گرم وقتی با این ویروس مواجه می شوند نسبت به افراد دارای مزاج سرد بهتر مقابله می کنند چون دارای بدنی قوی نسبت به افراد دارای مزاج سرد هستند.

مطالب پربازدید

در افراد دارای مزاج گرم علائم ناشی از کرونا یا به عبارتی کوید 19 بسیار سبک خواهد بود آن هم به دلیل قوی بودن بدنشان. اما افراد دارای مزاج سرد وقتی با این ویروس یا همان کوید 19 مواجه می شوند یا به عبارتی مبتلا می شوند دارای علائمی شدیدتر و بسیار خطرناک تر می شوند که باعث مرگ آن ها می شود.

دارو گیاهی برای کرونا

دقت داشته باشید که هرچه سن افراد بالاتر برود در این صورت آن ها دارای مزاج سرد هستند چون با افزایش سن افراد میل خود را از دست می دهند اگر بخواهیم کمی دقیق تر اعلام کنیم بعد از سن 50 سالگی افراد گرم مزاج کمتر به سمت سرد مزاجی سوق پیدا می کنند و این باعث می شود که در صورت مبتلا شدن به این ویروس کشنده و مرگبار در ریه ی افراد ریشه دوانده با مرگ دست و پنجه نرم کنند اولا برای اینکه دچار سرد مزاجی می شوند و دما اینکه با سوق پیدا کردن به سمت سرد مزاجی این افراد دارای سیستم ایمنی ضعیفی خواهند بود.

اما برای تقویت سیسیتم ایمنی و ضعف بدن باید چه کرد:

  1. هرروز بصورت ناشتا عسل خالص و مرغوب که اصل باشد به مقدار یک قاشق مصرف نمایید. عسل یکی از مواد غذایی است که باعث تقویت سیستم ایمنی افراد می شود. حتی در قران نیز به خوردن عسل تاکید و توصیه شده است که با خوردن عسل می توان هر مریضی را درمان کرد.
  2. با استفاده از روغن سیاه دانه به صورت روزانه قسمت های پیشانی و قفسه سینه را ماساژ دهید. که این ماساژ باعث گرم شدن سیستم تنفسی افراد می شود.
  3. با استفاده از آب، نمک، عسل حتما هرروز قره قره کنید تا گلو و سیستم تنفسیتان از هرگونه بیماری بخصوص کرونا در امان باشد و باعث تقویت شدن و ضد عفونی شدن گلو و سیستم تنفسی افراد می شود.
  4. دارو گیاهی
  5. ترکیبات سیب، عرق بیدمشک، به همراه عسل تقویت سیستم ایمنی بدن افراد و همچنین باعث خونرسانی بیشتر به بدن افراد می شود استفاده ی روزانه این ترکیب باعث می شود که فرد کمتر دچار کرونا شوند و همچنین برای افرادی که دارای خونی کمتری می‌باشند بهترین ترکیب برای خونسازی این افراد می‌باشد.
  6. درمان کرونا با داروی گیاهی
  7. خوردن دمنوش برگ زیتون به همراه عسل باعث تقویت سیستم ایمنی بدن افراد می‌شود. دلیل استفاده عسل به همراه دمنوش برگزیتون این است که اگر به تنهایی از دمنوش برگ زیتون بخواهیم استفاده کنیم در این صورت با افت فشار شدیدی مواجه خواهیم شد.
  8. دمنوش گیاه آویشن یکی از پرط‎رفدارترین دمنوش‌ها می‌باشد که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن افراد می‎شود.
  9. کرونا و داروی گیاهی

داروی گیاهی درمانی کرونا در منزل

استراحت کافی در منزل : بدن برای مبارزه با این ویروس نیاز به انرژی زیادی دارد که با استراحت کردن این انرژی را برای بدن محیا می‌کنیم.

نوشیدن مایعات : نوشیدن روزانه ی مایعات به طور مرتب باعث می‌شود که را تنفسی از طریق دهان همیشه مرطوب باقی بماند.

مطالب پربازدید

نوشیدن مایعات گرم مانند چایی : این مایعات راه تنفسی را گرم نگه می دارند که این گرما باعث شل شدن موکوس محافظتی موجود در راه های تنفسی می‌شود.

دارو گیاهی کرونا

غرغره کردن آب نمک : باعث می‌شود که گلو درد و برخی علائم کرونا در اثر این غرغره کردن با نمک از بین برود.

مکیدن یه تکه یخ : در برخی موارد بر اثر سرفه زیاد ناشی از این ویروس گلوی افراد درد می‌گیرد که با مکیدن یه تکه یخ این درد بهبود پیدا می‌کند.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا