مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
تعبیر خواب

تعبیر خواب/برف

مطالب پربازدید

تعبیر خواب برف

عالم خواب یکی از اسرارآمیزترین و در عین حال ناشناخته ترین مسائلی است که توجه روانشناسان، فلسفه گرایان و مردم عادی را به خود جلب کرده است و روانشناسانی مثل فروید و یونگ عالم رویا را عاملی برای پی بردن به ناهشیار و عالم دوران کودکی فرد می دانند و اهمیت زیادی برای تحلیل و تعبیر خواب ها قائل هستند. تعبیر خواب معناهایی است که در خواب وجود دارد و تعبیر خواب برف بر اساس اینکه برف چگونه در خواب ما بیاید متفاوت است. مثلا راه رفتن در خواب و یا دیدن جاده برفی در خواب متفاوت است. در این مقاله می خواهیم درباره ی تعبیر خواب برف صحبت کنیم و جزئیات و حالت های مختلف آن را بیان کنیم اگر شما هم به دنبال تعبیر خواب هستید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

به منظور تعبیر خواب با فارسی کلاب همراه باشید.

تعبیر خواب برف

تعبیر برف از نظر روایت منوچهر مطیعی تهرانی

برف رویای غم و اندوه است. در روزهای برفی هوا ابری است و مه غلیظی آسمان را پوشانده و ارتباطات کاهش یافته و بیشتر افراد اگر در محل کار خود نیستند وقت خود را در خانه کنار آتش می گذرانند. در این حالت فرد غمگین می شود. او در همان حالت رویایی است ، با این تفاوت که غمگین است و سپس برف را در خواب می بیند. بیشتر رهگذران از برف به عنوان غم و اندوه و کسالت یاد کرده اند و تنها چیزی که می ماند این است که چگونه و کجا برف را ببینیم.

مطالب پربازدید

منوچهر مطیعی تهرانی

اگر خواب ببینید در مکانی که نمی شناسید برف می بارد ، ابن سیرین می نویسد که به صاحب آن مکان و محل غم و اندوه خواهد رسید ، اما این خواب ترس از غم و اندوه را نشان می دهد که نمی دانید چه چیزی باعث آن شده است . اما این در روزهای آینده با شما خواهد بود و خواهد بود.
اگر ببیند که در تابستان برف می بارد ، به معنای طعمه است و طعمه چیزی است که به صورت رایگان و بدون زحمت به شما می رسد. این خواب به بیننده می گوید که از چیزی که انتظارش را ندارد بهره خواهد برد
اگر برفی را ببینید که در زمستان بیل می زند و برف را دور می اندازد ، کسالت و غم و اندوه را برطرف می کند.
بیرون آوردن برف از خانه نیز راهی برای رهایی از غم و اندوه خانواده است.

■ تعبیر خواب خوردن برف:

اگر شما در خواب ببینید که در حال خوردن برف هستید به ویژه اگر برف سفید و خالص باشند حکایت از بی گناهی و پاکی است. شما تلاش می کنید که از گناه و زمینه های آن دوری کنید در عین حال تمام توانایی خود را برای حل کردن مشکلات به کار بگیرید.

 

■  تعبیر بهمن و برف:

بهمن در خواب حکایت از رگباری دارد که نابود کننده ی هر چیزی است و می تواند نشانگر نزول بلای طبیعی باشد که خشم و خشونت شما را برانگیزد. خواب بهمن و برف می تواند نشانگر هشداری باشد برای شما که در عادات و رفتار های خود تجدید نظر کنید.

بهمن برف

مطالب پربازدید

■ تعبیر خواب سقوط بهمن و برف زیاد:

اگر شما در خواب ببینید که مقدار زیادی برف زیادی به صورت بهمن در حال سقوط می باشد حکایت از این است که شما در احساسات خود سردرگم شده اید. تلاش کنید که نسبت به خود و احساسات خود شناخت پیدا کنید و عجولانه تصمیم نگیرید.

 

■ تعبیر خواب دفن شدن زیر برف:

اگر شما در خواب خود دیدید در زیر برف دفن شده اید حکایت از این دارد که مسئولیت های زیادی بر عهده شما است که شما از عهده ی آن ها بر نمی آیید. بنابر عقیده برخی از معبران خواب دفن شدن زیر برف نشان از مسائل و مشکلات سخت و بسیار زیادی در زندگی است که شما نمی توانید آن ها را مدیریت کنید‌ تا این دوره ی بحران سپری شود. علاوه بر این اگر شما در خواب خود ببینید که به طور کامل در برف دفن شده اید نشانگر این است که شما تمایل به تنها بودن دارید.

 

■ تعبیر خواب کوهنوردی در برف:

تعبیر خواب کوهنوردی در برف بیانگر اهداف شما در آینده است اگر شما بتوانید از کوه بالا بروید حکایت از آن دارد که شما به اهداف خود می رسید و اگر نتوانید از کوه بالا بروید تعبیر آن این گونه است که شما نمی توانید به اهداف خود برسید.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

 

■ تعبیر برف گل آلود و کثیف:

اگر شما در خواب خود برف گل آلود و کثیف ببینید تعبیر خواب شما این چنین است که افرادی شما را تحقیر می کنند و غرور و احترام شما را زیر پا می گذارند. اگر خواب ببینید که از آسمان برف کثیف در حال باریدن است نشانگراین است که با اقوامتان دچار بحث و جدل خواهید شد.

 

■ تعبیر پارو کردن برف:

تعبیر خواب پارو کردن برف و تمیز کردن جاده حکایت از این دارد که فصل جدیدی از زندگی را شروع خواهید کرد و تمام تلاش خود را برای جبران اشتباهات خود می کنید. از گذشته خود درس و عبرت گرفته و آینده ی خوبی را رقم خواهید زد‌.

 

■ تعبیر خواب بارش برف در تابستان:

اگر شما در خواب خود دیدید که در فصل تابستان برف می بارد این یک عامل خوشحالی شماست و بیانگر این است که فردی شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

■ تعبیر خواب بارش برف در پاییز:

خواب بارش برف در پاییز نشان دهنده ی این است که شما در کسب و کار و شغل خود به موفقیت خواهید رسید و احتمالا کار و یا پروژه ی مهمی را شروع کرده اید که انتخاب شما درست بوده است.

 

■ تعبیر خواب بارش برف در بهار:

اگر شما در خواب ببینید که شاهد بارش برف در فصل بهار هستید حکایت از این دارد که در مسیر زندگی مشکلات کوچکی در جهت حرکت شما وجود دارد که شما را از مسیرتان خارج کرده اند.

 

■ تعبیر خواب رانندگی در جاده ی برفی:

دیدن خواب رانندگی در جاده ی برفی به شما هشدار می دهد که موانع زندگی را جدی بگیرید و بسیار مراقب باشید زیرا خطری در کمین شما است.

اگر خواب ببینید که شما در حال رانندگی در جاده ی برفی هستید ناگهان با سقوط بهمن مواجهه می شوید حکایت از این است که شما امید خود را از دست داده اید و احساس می کنید به بن بست رسیده اید بهتر است آرامش خود را حفظ کرده و خدا را به یاد داشته باشید‌.

 خواب برف

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا