مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
فال و طالع بینی

فال تاروت آینده – مروری بر کارت های تاروت کبیر و تاروت صغیر

مطالب پربازدید

فال تاروت

فال تاروت برای طالع بینی آینده، در واقع یک هنر و تخصص قدیمی و کهن است که سال هاست به شکل های گوناگون و توسط افراد مختلف برای پیش بینی آینده انجام می شود. این فال به انسان امکان ورود به عالم ماورا و آگاهی های ماورای طبیعت می دهد. درست در جایی که همه افراد در جاها و مکان های مختلف باهم در ارتباط هستند.

فال تاروت روزانه

در واقع تاروت ابزاری برای اکتشاف و آینده بینی است و تا حدودی از اتفاقات و رویداد های آینده خبر می دهد. فال تاروت توسط  تاروت یا ورق گرفته می شود. هرکسی می تواند این کارت ها را بخواند اما خواندن دقیق و درست این کارت ها نیاز به تجربه دارد که توسط افراد خاصی انجام می شود. برای رسیدن به این تخصص باید مهارت کافی در تفسیر مفاهیم این کارت ها داشته باشید تا یک تفسیر دقیق به مخاطب ارائه دهید.

فال های سایت فارسی کلاب ” فال تاروت آینده “

فال pmc روزانه

مطالب پربازدید

فال حافظ از دیوان حافظ

فال سرکتاب رایگان

فال چوب کبریت

فال ازدواج رایگان

فال قهوه

مطالب پربازدید

مروری بر ورق و کارت های تاروت

کارت های تاروت ۷۸ عدد هستند که به دو قسمت اصلی تقسیم می شوند که شامل کارت های تاروت کبیر و کارت های تاروت صغیر می باشد. هر کدام از این دو بخش اصلی خود به چهار قسمت فرعی تقسیم می شوند که شامل:

  • عصا (آتش_اعمال)
  • جام (آب_احساسات)
  • سفید (هوا_ افکار)
  • سکه یا ستاره پنج بر(زمین_مواد)

فال تاروت فردا

نحوه چیدمان کارت های تاروت ” فال تاروت آینده “

شما باید بدانید قبل از اینکه شروع به خواندن ورق یا کارت های تاروت کنید، این کارت ها با پخش شدن ورق ها و ترتیب آن ها خوانده می شود. این پخش شدن کارت ها با یک الگوی خاص انجام می شود. بدین صورت که کارت ها روی میز چیده شده و سپس فردی که خواننده ورق است شروع به خواندن کارت ها می کند، چیدن این کارت ها به اشکال و روش های مختلفی انجام می شود که می تواند ساده و یا حتی خیلی پیچیده باشد که اگر بخواهیم کامل در مورد چیدمان کارت ها توضیح دهیم، خیلی گسترده می شود.

فال تاروت کبیر

اما رایج ترین شیوه چیدن کارت، چیدن سه کارتی است که با این روش پاسخ فوری در مورد عشق، محبت، عواطف و احساسات و امور شغلی به شما می دهد.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

معانی کارت های تاروت کبیر ” فال تاروت آینده “

این کارت ها شامل ۲۲ کارت می باشد و سفر هر فرد را در دوران زندگی بیان می کند، برخی کارت های تاروت کبیر کارت خال حکم به معنای اتفاقات و رویداد های بزرگ در طی دوران زندگی است. کارت های تاروت کبیر یا کارت دلقک ابله بی گناه، بی فکر و خیال با عدد ۱۰ شروع می شود و تمامی مراحل زندگی را گذرانده تا به کارت آخر یعنی کارت جهان با شماره ۲۱ می رسد و یک سفر کامل در دوران زندگی را بیان می کند. هر کارت از این کارت نشان دهنده یک اصل مهم زندگی است.

فال تاروت عشق

۱۱ کارت اول نشانه سفر شما و ۱۱ کارت دوم نشانه سفر شما به درون آگاهی و ذات و معرفت خود را نشان می دهد.

کارت های تاروت صغیر

نشان دهنده رویداد های مطابق بر قوانین ذاتی انسان است.  این کارت ها شامل۵۶ کارت می باشند، که پشتیبان کارت های تاروت کبیر محسوب می شود. این کارت ها شامل چهار دسته، درست مثل کارت های پاسور، هر مجموعه یک آس، ۹ کارت شماره دار و ۴ کارت در باری می باشد.

کارت های درباری شامل کارت های جوان، شوالیه، ملکه و پادشاه می باشد.

مجموعه تاروت صغیر ” فال تاروت آینده “

فال تاروت آنلاین

هر مجموعه از کارت های تاروت صغیر به یک دوره خاص از زندگی مربوط است برخی از دست های این مجموعه دارای اسامی و عناوین مختلف می باشند.

کارت های تاروت شماره دار

هر مجموعه یک آس و ۹ کارت دارای شماره دارد که شماره ۱۰ هم جزو این کارت هاست. هر عدد اهمیت خاص خود را دارد که بواسطه ترکیب شدن با هر مجموعه دیگر یک معنای خاصی را ایجاد می کند. مثلا عدد یک در کارت های تاروت که اولین کارت در این مجموعه است نشان دهنده آغاز یک کار و اتفاق و عدد ۱۰ در این مجموعه نشانه اتمام یا خاتمه یک کار یا یک اتفاق است.

فال کارت تاروت

امروزه فال تاروت به یک سرگرمی جالب و جذاب درمیان مردم کشور های گوناگون تبدیل شده است به گونه ای که بعنوان یک منبع درآمد برای فالگیران این حیطه شده است. فال تاروت یک فال است که بر اساس روحیات و خصوصیات ذاتی افراد و همچنین دوران های زندگی افراد است. این فال بر اساس چیدمان کارت ها و تفسیر شکل کارتی که ظاهر می شود انجام می شود. خواندن این کارت ها توسط افراد با تجربه این کار انجام می شود.

فال تاروت رنگی

با توجه به تمامی نکات گفته شده باید بدانیم که همه این فال ها براساس حدس و گمان می باشند و کسی از اتفاقات پیش رو در زمان آینده خبر ندارد، و تنها کسی که باخبر از تمام اتفاقات عالم است خداوند بزرگ و منان است پس این فال ها اکثرا جنبه سرگرمی داشته و هیچ کدام براساس یقین و قطعیت سخن نمی گویند.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا