مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
گل های هدیه

” ساخت سبد گل ” زیبا با کمترین هزینه در منزل | آموزش گام به گام ساخت

مطالب پربازدید

 ساخت سبد گل

سبدهای گل در مناسبت های مختلف مانند تولد ، عروسی ، مهمانی و دشت برای بسیاری از افراد جایگاه قابل توجهی دارد و روش خوبی برای ابراز عشق به دیگران خواهد بود. همانطور که می دانید ، سبدهای گل همیشه در اندازه ها و طرح های مختلف تولید می شوند ، اما هیچ یک از آنها متناسب با سلیقه و جیب ما نیست. در چنین شرایطی بهترین راه مقابله با خودتان است.

سبد گل شیک

شاید توسط برخی از تولید کنندگان شگفت انگیز سبد گل حیرت زده شده باشید. و بیایید حقیقت را بپذیریم – شما سعی کردید سبدهای گفته شده را تولید کنید ، و بدبختانه شکست خوردید ، درست است . بله ، شما با این نکات و نکات واقعاً می توانید این سبد های گل آویز خیره کننده را در باغ خود داشته باشید.

سبد گل نامزدی شیک ، سبد گل ارکیده

مطالب پربازدید

طرز تهیه سبد آویز گل

اولین چیزی که باید بخاطر بسپارید این است که اگر سبد گل آویز حرفه ای را می خواهید . همه این اسرار به یک اندازه مهم هستند و با هم کار می کنند . اگر یک قسمت از سیستم خراب شود ، این احتمال وجود دارد که هیچ یک از اسرار دیگر شما را نجات ندهد . اما نگران نباشید ، هیچ یک از اینها سخت نیست . این فقط نشان می دهد که چقدر می توانید همه کاره باشید! بافت و رنگ شاخ و برگ در اینجا علاقه ایجاد می کند.

ظرف ، سبد گل یا ظرف آویز را انتخاب کنید

این مهمتر از انتخاب سبک است . اگر گلدان های ساده آبشار می خواهید ، گلدان های آویز معمولی را انتخاب کنید. اگر می خواهید آن گل زنده شگفت انگیز آویزان از خیابانهای آن دهكده های كوچك اروپایی خیره كننده باشد . شما می خواهید یك ظرف با سیم یا آستر الیافی یا یك ظرف با سوراخ هایی در سراسر بدنه آن كه مخصوصاً برای این منظور ساخته شده است . به شما این امکان را می دهد که گیاهان را از طریق کناره ها و پایین ظرف قرار دهید ، و به شما یک کل کره زمین زنده را می دهد .

سبد گل برای تبریک ، سبد گل نامزدی جدید

سبد گل آویز برای خاک خود را انتخاب کنید

استفاده از مخلوط گلدان با کیفیت بالا برای موفقیت در سبدهای آویز حیاتی است . یک مخلوط سبک را که توسط تولید کنندگان تجاری در منطقه شما توصیه می شود انتخاب کنید ، سپس بلورهای پلیمری حاوی آب را که در هر مرکز باغ موجود است اضافه کنید . (بسیاری از خاکهای گلدان از قبل مخلوط شده اند.) خاک عمومی یا تثبیت کننده را خریداری نکنید. یکی از خاکهای مورد علاقه ما “جادوی سیاه” است.

گلدان های گل مغذی و خوب سیراب شده

سبد گل معلق بسیار سیراب می شوند ، زیرا تمایل دارند همه مواد مغذی خیلی سریعتر از ظروف معمولی از خاک خارج شوند . هنگام کاشت یک کود دانه آهسته به مخلوط گلدان اضافه کنید . سپس هفته ای نیم بار یک کود با قدرت مایع استفاده کنید. شهر ویکتوریا در جزیره ونکوور ، قبل از میلاد . در زیر به گلدانهای گل آویز معروف است . آنها هر شب سبدهای خود را آبیاری می کنند و در هر وعده غذایی کود مایع دارند.

مطالب پربازدید

سبد گل نامزدی ، سبد گل خواستگاری

آب دهی گل آویز

سبد های گل آویز نسبت به سایر گیاهان ظرفی ، به ویژه آنهایی که دارای آسترهای الیافی هستند ، به آب بیشتری نیاز دارند . اجازه ندهید مزرعه شما خشک شود. با انجام این کار ، سیستم های ریشه ای شما آسیب می بینند. و اگرچه ممکن است بتوانید آنها را بازگردانید ، اما آنها هرگز به پتانسیل کامل خود نخواهند رسید . هنگامی که عادت کردید گیاهان شما در هنگام آبیاری کامل چقدر سنگین هستند . می توانید پایین آن را بالا بیاورید و ببینید آیا سبک می شوند ، سپس خشک می شوند . آنها دوست دارند به طور یکنواخت مرطوب باشند. پایین آوردن آنها را به صورت هفتگی در نظر بگیرید تا کاملاً خیس بخورد ، بگذارید خشک شود ، سپس دوباره استفاده کنید. در گرمترین دمای تابستان ، ممکن است برخی از سبدهای گل دو بار در روز آبیاری شوند.

 بهترین گیاهان برای سبد گل آویز

دقیقاً مانند هنگام کاشت در باغ خود ، شما باید گیاهان مناسب را برای مکان مناسب انتخاب کنید. نه تنها لازم است که به آویزان بودن یا سبد آفتاب بودن توجه کنید ، بلکه توجه داشته باشید که در معرض باد خشکسالی ، باران شدید یا گرمای بیش از حد قرار خواهد گرفت. سپس گیاهان انتهایی برای کناره ها و پایین ظرف و انواع مستقیم بیشتری برای مرکز ظرف انتخاب کنید.

سبد گل زیبا ، سبد گل چوبی

در آخر نوع و تنوع را انتخاب کنید. آیا می خواهید یک رنگ و نوع برای ایجاد یک سبد گل بیان کنید. یا آیا 3-5 نوع مختلف با بافت ، رنگ و شکل متفاوت برای علاقه بیشتر به نمای نزدیک می خواهید. رنگهای جسورانه بیشتر توجه خیابان را به خود جلب می کنند ، در حالی که گزینه های بی صدا به جای اینکه به یک نقطه کانونی تبدیل شوند ، به سبد و همچنین چشم انداز باغ اجازه می دهد . همه این گزینه ها باید قبل از خرید اولین تولید کننده خود انجام شوند. برخی از گوگزینه های کارخانه سبد D در زیر آویزان است .

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

منبع : thegardenglove

مطالب پربازدید
وب گردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا